Nagranie podkładu muzycznego


150,00 zł

Nagranie podkładu muzycznego do piosenki.

  Polityka bezpieczeństwa

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady dostawy

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady zwrotu

(edytuj w module Customer Reassurance)

Nagranie podkładu muzycznego do piosenki

Nasze studio muzyczne zajmuje się profesjonalną obróbką wokalu (intonacja, brzmienie, efekty).  Nagrywamy również wokal i zajmujemy się realizacją dźwięki, miksem i masteringiem. Tworzymy muzykę na podstawie wskazówek Klienta. Nie jest nam obca muzyka elektroniczna. Pracujemy jak w prawdziwej wytwórni muzycznej. Komponowanie muzyki jest dla nas ważnym elementem życia i naszą pasją. Prowadzimy też naukę śpiewu, nawet w formie online. Pomożemy napisać Ci piosenkę, jak i stworzyć muzykę od podstaw. Posiadamy sprzęt do nagrywania wokalu i potrzebne instrumenty. Realizujemy, nagrywamy, tworzymy bity oraz muzykę Hip Hop. Możemy stworzyć muzykę do filmów youtube.

Mamy studio muzyczne, które pozwoli Ci osiągnąć wokalny sukces. Tworzenie muzyki to nasz pasja, tym zajmujemy się od lat. Realizacja dźwięku, tuning i ostateczny szlif to wykładnik naszej pracy. Producent muzyczny to człowiek z pasją i komponowanie muzyki to jego chleb powszedni. Do tworzenia muzyki mamy wszystkie potrzebne instrumenty. Możemy przygotować wokalistę do utworu poprzez naukę śpiewu i zajęcia muzyczne oraz wokalne. Realizujemy również naukę śpiewu dla dzieci. Możemy przeprowadzić warsztaty wokalne.

Inżyniera dźwięku to nasza pasja. Posiadamy doskonały sprzęt do tworzenia muzyki i realizujemy produkcję muzyki od podstaw. Nagrywanie piosenek jest naszym głównym celem, z każdego nurtu muzycznego. Jak stworzyć własną piosenkę?Napisz do nas i zapytaj. Pomożemy Ci stworzyć piosenkę od zera, napisać ją od podstaw, na bazie muzyki elektronicznej czy też możemy nagrać instrumenty.

998 Przedmioty

Produkty powiązane

Komentarze (0)