Jestem doświadczonym Product Managerem, Designerem i Twórcą. Od ponad dekady jestem zaangażowany w świat zarządzania produktami. Mój profesjonalny rozwój obejmuje różnorodne doświadczenia, począwszy od prowadzenia własnego start-upu, przez prace nad stronami internetowymi dla Klientów, aż po najnowsze trendy w dziale innowacyjnych rozwiązan w home.pl.
W 2008 roku postawiłem pierwsze kroki jako przedsiębiorca, zakładając portal fotograficzny, który dziś może poszczyć się blisko 100 milionami wyświetleń i uzyskał 1,5 miliona Użytkowników na przestrzeni czasu. Moja rola obejmowała nie tylko strategiczne podejście do zarządzania produktem, ale także praktyczne wdrożenie efektywnych procesów i narzędzi,
zapewniając ciągly rozwój i dostarczanie wartości zgodnie z roadmapa i oczekiwaniami Użytkowników.

Na podstawie zgromadzonych informacji tworzę prototypy, które pozwalają zwizualizować koncepcję produktu. Prototypy te mogą obejmować  mockupy i wireframe’y.

Ponad 500 projektów fotograficznych, filmowych i muzycznych.
0
Ponad 100 zadowolonych Klientów.
0

Rozumienie dziedziny UX (User Experience) i UI (User Interface) jest kluczowe dla efektywnego projektowania interakcji między użytkownikiem, a produktem czy usługą. Moje doświadczenie w UX/UI obejmuje szeroki zakres projektów, począwszy od stworzenia platformy fotograficznej, gdzie skupiałem się na zapewnieniu użytkownikom intuicyjnych i estetycznych interfejsów, aż po prace w innowacyjnych projektach w Laboratorium Innowacji home.pl

Umiejętności

Tworzenie stron

Design

Hosting

Wdrożenie

UX/UI

Badania Użytkowników

Tworzenie interfejsów

Prototypy

Kreacja

Fotografia/Grafika/Video

Muzyka

Copy

Project

Zarządzanie

Agile

Scrum

home.pl

Adobe Illustrator

Wykorzystywałem Adobe Illustrator do projektowania interfejsów użytkownika, tworzenia wireframów, ikon, a także innych elementów graficznych. To narzędzie pozwalało mi na precyzyjne tworzenie i edycję grafiki wektorowej.

Opuszczając stronę, tracisz okazję do skorzystania z wyjątkowej oferty na budowę strony!

Własna strona internetowa? Dobra decyzja! Oferujemy profesjonalne budowanie stron już od 800 zł! Zapisz się na darmową wycenę.

  • 150 motywów do wyboru
  • Generowanie treści, loga i grafik
  • Podpięcie analityki
  • Domena, SSL i serwer
  • Dostosowanie wyglądu motywu
  • System subskrypcyjny