Jestem w stanie dokładnie odtworzyć każdy interfejs za pomocą narzędzi takich jak Figma lub Illustrator, a także stworzyć animacje, które dodają interaktywności i dynamiki w procesach onboardingowych Użytkownika.

Etapy:

1. Odtworzenie interfejsu portalu w Figma:
– rozpocząłem od zebrania wszystkich materiałów dotyczących interfejsu portalu, takich jak zrzuty ekranu i pliki graficzne.
– w nowym projekcie w Figma i zacząłem odtwarzać widoki i elementy interfejsu portalu, starając się dokładnie odwzorować ich wygląd i styl.

2. Przygotowanie do animacji:
– po zakończeniu odtwarzania interfejsu w Figma, zacząłem planować, które elementy chciałbym animować w celach onboardingu użytkownika.
– następnie przygotowałem warstwy lub grupy dla każdego animowanego elementu w Figma, aby ułatwić późniejsze przeniesienie ich do programu do animacji.

3. Animacja w programie (Jitter lub Adobe After Effects)
– eksportowałem odtworzony interfejs z Figma do programu do animacji. Wybrałem Jitter  jako mój program do tworzenia animacji.
– zaimportowałem odtworzone elementy interfejsu
– następnie dodałem efekty animacji do każdego elementu, takie jak ruch, aby stworzyć efektowny onboardingu użytkownika.

Dzięki temu procesowi udało mi się stworzyć animowany onboardingu użytkownika oparty na odtworzonym interfejsie portalu, co będzie pomocne dla użytkowników i przyczyni się do lepszego zrozumienia działania aplikacji.

Opuszczając stronę, tracisz okazję do skorzystania z wyjątkowej oferty na budowę strony!

Własna strona internetowa? Dobra decyzja! Oferujemy profesjonalne budowanie stron już od 800 zł! Zapisz się na darmową wycenę.

  • 150 motywów do wyboru
  • Generowanie treści, loga i grafik
  • Podpięcie analityki
  • Domena, SSL i serwer
  • Dostosowanie wyglądu motywu
  • System subskrypcyjny